Instruktorzy

 

Instruktorzy       zapisz się na indywidualny trening - 505328898

 

KAROLINA

Mam na imię Karolina i prowadzę treningi z zakresu Crossfit, TRX, Functional Training, Cardio, Interval Training oraz treningi siłowe.Jeśli potrzebujesz wsparcia, brakuje Ci samozaparcia i determinacji, jeśli nie wiesz jak zacząć, albo nie widzisz efektów. Pozwól że zarażę Cię optymizmem udzielę cennych rad, skoryguje wykonywane błędy i poprowadzę przez przygodę ze sportem. Propozycje dla Was to typowe treningi budujące siłę mięśni, redukujące tkankę tłuszczowej, poprawiającą stabilność, elastyczność ruchową oraz wzmacniające odporność ciała i wydolność fizyczną. Treningi ze mną pomogą Ci szybciej osiągnąć zamierzony cel.

Cenię indywidualne podejście do każdego klienta. Moje kilkuletnie doświadczenie w branży fitness oraz treningach indywidualnych we Włoszech pozwoliły mi  zdobycie cennego doświadczenia w pracy z klientem

Dbam o to by trening był zupełnie bezpieczny dla zdrowia a wszystkie ćwiczenia były wykonane prawidłowo technicznie i były dopasowane do indywidualnych potrzeb ćwiczącego.

To kilka z wielu propozycji i pomysłów na to jak możecie ze mną trenować. Więc jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu i zacząć swoją przygodę nie marnuj czasu i okazji, a ja pomogę TOBIE uwolnić Twoje endorfiny i sprawie że po treningu wrócisz zadowolony z siebie! Do odważnych świat należy. ZAPRASZAM NA PERSONALNE TRENINGI!

 

 

 

DAREK
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor sportu, kulturystyki oraz narciarstwa zjazdowego. Od kilku lat pracuje w lubelskich klubach fitness jako instruktor kulturystyki, trener personalny. Wychowawca dzieci i młodzieży na obozach sportowych.
Jako trener osobisty do każdego klienta podchodzi indywidualnie zarówno w kwestii treningu jak i diety i wspomagania. Uważa, że każda osoba powinna mieć trening dopasowany do swoich możliwości, typu sylwetki oraz czasu jaki może poświęcić na trening. To samo dotyczy również odpowiedniego sposobu odżywiania i suplementacji. Dba również o odpowiedni poziom motywacji swoich podopiecznych oraz o ich bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

 

Jako trener osobisty poleca indywidualne ćwiczenia na siłowni dla kobiet i mężczyzn w zakresie:

  • treningu z indywidualnym planem treningowym przygotowanym po konsultacjach z instruktorem.
  • treningów indywidualnych.
  • treningów modelujących sylwetkę (rzeźba i definicja mięśni)
  • treningów na przyrost masy mięśniowej
  • treningów siłowych i wytrzymałościowych (przygotowujących do różnych dyscyplin sportowych, zawodów, egzaminów sprawnościowych na AWF, słóżb mundurowych itp.)
  • ćwiczeń rehabilitacyjnych (usprawniających po kontuzjach lub długotrwałej chorobie)
  • treningów rekreacyjnych dla całej rodziny

 

Preferujemy

20141125_fitflex.png
multisport.png
fitprofit.png

Ostatnio dodane

ostatnie dni wakacyjnej promocji

2018-08-29

Ostatnie dni wakacyjnej promocji, wykup karnet miesięczny open do 31 sierpnia za jedyne 55zł 


Masaż

2014-07-26

Masaż w ARNOLD CLUB Klasyczny leczniczy Wspomagający odchudzanie Relaksacyjny Punktowy Stemplami kamieniami Masaże prowadzą: Artur ...


Bezpłatne pomiary składu ciała

2014-07-25

Zapraszamy na kolejne bezpłatne pomiary składu ciała wraz z konsultacją dietetyka w Klubie Arnold! 13 czerwiec (czwartek) ...


Kontakt

Tagi

    abs areobik butts & things (abt) callanetics circuit aerobik fitball intervall aerobik klatki marek wójcik stretching arnold club puchar arnoldclub trening vacu fitness